Kwiaciarnia Warszawa 🛵 Darmowa dostawa 💨

Kwiaty u Bożeny - najlepsza kwiaciarnia w Warszawie

Florystki Kwiaciarni Kwiaty u Bożeny

Kwiaciarnia Kwiaty u Bożeny to miejsce, które istnieje od 1993 roku i jest znane z pięknych kwiatów oraz artystycznych kompozycji. 

Jako kwiaciarnia, podążamy za nowymi trendami w branży i szkolimy nasze florystki i florystów u mistrzów polskich, holenderskich i francuskich.
Sprowadzamy kwiaty i dodatki bezpośrednio od producentów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu mamy szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych.

Słyniemy z bukietów okolicznościowych, wieńców, ikeban, wiązanek ślubnych i biżuterii kwiatowej. Nasze usługi obejmują także dekorację kościołów, samochodów, wnętrz firm, urzędów i sal bankietowych.
Jesteśmy dumni z naszych stałych klientów, którzy cenią sobie trwałość i jakość naszych kwiatów. Współpracujemy z hotelami i firmami, oferując im profesjonalne usługi kwiaciarni.

Mamy dwie lokalizacje w Warszawie - przy hotelu Marriott przy Al. Jerozolimskie/Jana Pawła II oraz przy ulicy Poznańskiej (róg z Wspólną).
Oferujemy dostawę kwiatów na terenie całej Warszawy. Wybrany bukiet, kosz czy kompozycja zostaną dostarczone pod wskazany adres.
Zapraszamy do zamówienia kwiatów lub odwiedzenia naszych kwiaciarni.
WRÓĆ NA GÓRĘ